Ödeme Bilgileri

1. KREDİ KARTI İLE ÖDEME:

Sitemizde yapmış olduğunuz tüm siparişlerin ödemesini online olarak tüm kredi kartları ile ister tek çekim, ister taksit seçenekleri ile yapabilirsiniz.
Kredi Kartı ödemeleriniz SSL standartlarında güvenlik yazılımlarıyla gerçekleştirilmekte olup, ödeme sırasında yalnızca banka ve siz iletişim halinde olacaksınız. Hiçbir durumda SATICI tarafından kredi kartı bilgileriniz kayıt altına alınmayacaktır.

SATICI  kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin güvenliği için; teknik gelişmeler çerçevesinde tüm önlemleri alma ve özen gösterme gayretinde olup, sizin de kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin güvenliği için şifre bilgilerini koruma, antivirüs programı kullanma, halka açık yerlerdeki bilgisayarları kullanmama, siteden güvenli çıkış gibi hususlarda özenli davranmanız gerekmektedir. Kendi kusurunuz veya ihmaliniz nedeniyle oluşan dolaylı ya da doğrudan zararlardan SATICI sorumlu tutulamaz.

3. BANKA HAVALESİ İLE ÖDEME:
Ödemeyi info@butiklike.com e-maili ile size ulaştıracağımız listeden seçeceğiniz bir banka hesabına Havale veya EFT ile yapabilirsiniz.

Havale işlemini bankada veya web bankacılığı ile gerçekleştirdikten sonra gerçekleştirmiş olduğunuz satışın swift ini bize mail atmanız önemle rica olunur. Bu sayede hesabımıza gelmiş olan paranızı karışıklık çıkmadan kontrol etmiş oluruz. Bu tercih ettiğimiz öncelikli sistem. Fakat bu sistemi gerçekleştiremeyen müşterilerimizden, açıklama bölümüne 'ButikLikee.com müşterimizin kendi ismi veya sistemde kayıtlı olan mağaza ismi' yazılıp yollandığı takdirde de bizim için yeterli olacaktır.

Banka tarafından havale ve/veya EFT ücreti ve benzer isimler altında alınacak ek ücretler ürün toplam satış fiyatına dahil olmayıp, ALICI’ya aittir.

Bizden kaynaklanan hatalar dışında Tüm iade-değişimlerde kargo masrafları alıcıya aittir.

İYİ ALIŞVERİŞLER